Diždirbis

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#21 Post by Kotlešrīma » 20 Mar 2015, 22:19

Paldies :) Tas gļuks tapēc, ka uz ūdens vispār nekas nevarēs iet, no vienas upes puses pagaidām neesmu salicis neredzamās sienas 8-)

LatvianGames
Posts: 101
Joined: 04 Aug 2013, 12:31
Location: Jūrmala
Contact:

Re: Diždirbis

#22 Post by LatvianGames » 21 Mar 2015, 14:08

Ā skaidrs.Jebkurā gadijumā spēle bija ļoti jautra.

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#23 Post by Kotlešrīma » 30 Mar 2015, 14:17

Jauns jaunākais jauninājums!

Tagad var iztērēt naudu! Iespējams apkalt mantas iedodot tām īpašus efektus, kas labi palīdz cīņā. Attiecīgi atņēmu mantām visus uzlabojumus, tie tagad jāpērk par naudu. Testēšanai pievienoju jaunus "zelta vilkus", kas nomirstot nomet vairākus tūkstošus naudiņu. Zelta vilki arī daudz ātrāk skrien un stipri kož, iesākumam viņi nav domāti(bet pa vienam ir iespējams nosist arī sākumā)! Ir arī poga izvēlnē, kas vienkārši pieskaita naudu.

Tagad vilki ir uz labā peles klikšķa, vidējais klikšķis dzimstina stipros zelta vilkus

Pamainīju arī citas mazākas lietas, bet kopā šis man aizņēma to pašu laiku pa kuru citi BRSD sataisija veselas spēles :mrgreen:

0.24 versijas lejuplāde






User avatar
b.spark
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2011, 15:12

Re: Diždirbis

#24 Post by b.spark » 30 Mar 2015, 17:04

Ļoti smukas bilžas. ;) Kad beigsies BRSD4 tad apskatīšos tavu spēli. Iepriekš manīju bet interese nebija. Ar šiem skrīniem tu mani ieinteresēji. :D

User avatar
aamatniekss
Posts: 55
Joined: 02 Dec 2014, 11:13
Location: Latvia
Contact:

Re: Diždirbis

#25 Post by aamatniekss » 30 Mar 2015, 17:04

Izdomāju beidzot ieprovēt! Pirmais - ļoti ceru, ka uztaisīsi viņai angļu valodas lokalizāciju, jo(vrb tāds esmu vienīgas) latviski viss izklausās tik tizli. :|
Tā nav par ko īpaši runāt, jo nav nekas daudz ko darīt, bet man patīk art-style. :) Forši ir arī, ka visas bruņas un ieroči ir redzami uz spēlētāja, itkā viņš tos tiešām uzvilktu. :)
Kad šauj ar loku, tad bultas nāk no nepareizās vietas ārā.
Oh, un pavadīju kādas 3 min līdz man sanāca beidzot iziet no tā kalēja 'menu', jo nezināju, ka ar E tas jādara. Varbūt būtu labi priekš tā 'menu' uzlikt kādu (x) podziņu priekš peles.. ;)
Bet tā liekas, labs sākums. Bet nu varbūt izvēlēts pārāk liels projekts priekš viena cilvēka komandas. Cerams, ka tuvāko 3 gadu laikā sagaidīsim relīzi.. :D

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#26 Post by Kotlešrīma » 30 Mar 2015, 18:02

Paldies par testu!
Par to, ka nevar aizvērt pats nekad nebūtu iedomājies :D
Tad kad (man jau gribētos šajā dekādē :D) likšu greenlightā noteikti būs angliski! Mēģinu atrast sulīgākos vārdus latviski, lai izklausās nevis tizli bet gan tā "jaudīgi". Labprāt dzirdētu kādus ierosinājumus, it īpaši tam kā nosaukt katru statu :? Angliski arī tie vārdi ir tizli, vienkārši visi ir pieraduši. Ja latviski tos vārdus tajā kontekstā izmantotu biežāk - arī liktos normāli.

Bultas pielaboju. Tur gan laikam lielāka problēma tajā, ka tā animācija nav ideāla un neizskatās ļoti pārliecinoši jebkurā gadījumā. :oops: Projekts tiešām liels, bet nu tad kad tikšu galā ar visām mehānikām, kā questiem un vairāku veidu briesmoņiem tad jau manīs. Galvā jau galaprodukts dižens, bet tādus tiešām viens cilvēks nekad netaisa :?

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#27 Post by Kotlešrīma » 16 Sep 2015, 17:27

Mēneši ir pagājuši un beidzot jaunumi! :)


Galvenais jaunums ir divi pretinieki - kareivis goblins un lokšāvējs goblins.
Pretiniekus izsauc ar taustiņiem 1 2 3 4 klaviatūras augšpusē!


Citi jaunumi:
  • Superuzbrukumi pieturot peles labo pogu
  • Kaltuve padarīta saprotamāka un strādā pavisam citādi (nav vēl īsti pabeigta)
  • Kūleņu mešanai un superuzbrukumiem jauns resurss - enerģija
  • Sasniedzot jaunu līmeni jāizvēlas papildu dzīvības vai enerģijas
  • Spēles pirmā valoda tagad ir angļu, iespējams nomainīt
  • Pretiniekiem ir HP bari un uzbrukumi parāda bojājumu ar cipariem
  • Kritiski uzbrukumi ar % iespēju (jauns stats)
  • Sīkumi
Par godu valodas maiņai pārzīmēju arī spēles virsrakstus
Image
Image
Pagāja kādas 4 dienas zīmējot, tādēļ pastāstiet kā patīk! ;)



Ekrānblieži ar gobliniem:



Goblini būs spēles vieglākie pretinieki ar ko būs jācīnās pašā sākumā bez laba ekipējuma.
Ar zobenu goblinu bultas var atsist un trāpīt pašiem šāvējiem!
Ja sataisa daudz lokšāvēju goblinus var saprast kāpēc varonim tik svarīgas ir skriešanas prasmes :D

Iztestējat goblinus un superuzbrukumus, izstāstiet cik kvalitatīvi šķiet :lol:
Galvenais gribu uzlabot superuzbrukumus lai ir saprotamāki, tākā spļaujiet ārā idejas!

0.28 versijas lejupielāde

User avatar
kverkagambo
Posts: 196
Joined: 27 Jul 2014, 18:57

Re: Diždirbis

#28 Post by kverkagambo » 19 Sep 2015, 20:58

Šovakar pasitu vilkus un goblinus vismaz kādu pusstundu.
Es domāju, tev nākošajā solī jau jātaisa, lai pretinieku viļņi nāk periodiski - tad spēlēt būs diezgan aizraujoši!
Saskāros ar tādām problēmām - ja pāriet uz latviešu valodu, pēc tieši divām nomiršanām valoda pati pārslēdzas uz angļu.
Otrkārt - ja ielādē spēli no ekrāna atšķirīgā izšķirtspējā attēls nepielāgojas ekrānam, bet paliek augšējā dāļā. Taču izvēlnē pogas var ar peli spiest tajās vietās, kur tās būtu pie pareiza pilnā ekrāna, tātad neatbilsoši to redzamajām vietām.

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#29 Post by Kotlešrīma » 20 Sep 2015, 23:07

Paldies par goblinu sišanu! Viļnveida defense tiešām taisīšu pirms RPG daļas lai ir ko spēlēt!

Paldies par problēmu atrašanu, tas par to valodu tiešām dīvaini, patiesībā jābūt tā ka vienmēr ir angļu valoda restartējot :lol:

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Diždirbis

#30 Post by Kotlešrīma » 28 Jun 2016, 19:46

Palīdziet nobalsojot Steam Greenlight, un vēliet man veiksmi!

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =712746211

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”