Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti

#1 Post by Arrovs » 15 Dec 2014, 16:21

Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti
Kad savā pilsētā ir sastrādāts pārāk daudz sliktu lietu, beidzot piespiedu kārtā pienāk iespēja doties ceļojumā. Vai šī ceļojuma laikā tu kļūsi par varoni vai visu jūru nīstāko pirātu ir atkarīgs tikai no tevis.

Lūdzu sekojiet līdzās stāstam, ja vēlaties iziet un izbaudīt spēli.
Par kļūdām arī droši varat bļaut.

Lejuplādēt šeit
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

User avatar
Kotlešrīma
Posts: 74
Joined: 30 Nov 2014, 19:08

Re: Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti

#2 Post by Kotlešrīma » 18 Dec 2014, 17:01

Es izspēlēju pirmajā dienā kad biji iepostējis. Man palika skumji, jo var redzēt, ka esi strādājis, bet man nekā ko pateikt nebija - mani tā spēle nāvīgi nogarlaikoja un pēc pirmās nomiršanas es vienkārši aizvēru ciet. :cry:


Bet tad es izdomāju kas spēlei trūkst! Mani atbaidija nevis spēles "gameplay" vai grafikas, bet gan atgriezeniskās saites trūkums! Spēles darbības spēlētāju "neatalgo". Un es to domāju ļoti primitīvā līmenī - iedomājies, ja tu peli uzliktu uz kāda linka internetā - bet tā vietā lai parādītos tā mazā rociņa ar pirkstu un teksta pasvītrojums - nenotiktu pilnīgi nekas. Kad tavā spēlē kādam iešauj vienīgā lieta kas notiek ir samazinā veselības stabiņš!

Šis man šķiet ļoti iedvesmojošs video - un es to iesaku noskatīties visiem:
https://www.youtube.com/watch?v=Fy0aCDmgnxg

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti

#3 Post by elvman » 19 Dec 2014, 01:53

Kotlešrīma, paldies par video! Ietweetoju to arī no Twitter konta.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Kaplis un Šmuce: Debīlie pirāti

#4 Post by Arrovs » 27 Dec 2014, 23:15

Tev ir pilnīga taisnība. Man prātā bija daudz sīkumu, kurus es tā arī nerealizēju, ko es arī labāk nebūtu teicis. Man vienkārši apnika veidot spēli pagaidām. Un atstāju bez visiem ieplānotajiem efektiņiem.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”