Enģeļi un Dēmoni

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#21 Post by AnetiX » 18 Feb 2011, 00:36

snake5: Var jau 1x tevi paciest, bet nu tu sāc vienkārši dirsties un man nav ne mazākā interese kaut reizi par taviem tekstiem sasprindzināt kaut 1 smadzeņu šūnu. Atļaušos turpmāk pilnībā ignorēt tavu viedokli un būtu tikai forši, ja tu manas diskusijas ar to nepapildinātu.

coderpp: Tas parādījās pēc profila izdzēšanas, vai ne? Kaut kā šad tad viņš no DB neizdzēš čaru. Ja vēlies, varu manuāli izdzēst.

Arrovs: tikko konstatēju identisku gļuku ar piedzīvojumu progressbāriem.... pierakstīju, paldies. :)
Last edited by AnetiX on 03 Feb 2013, 20:35, edited 1 time in total.

premium
Posts: 12
Joined: 11 Dec 2010, 01:15

Re: Enģeļi un Dēmoni

#22 Post by premium » 18 Feb 2011, 00:57

Sūdīgi, ka nevar, piemēram, ar čomu izkauties :cry:

Un man kautkā nauda neskaitās klāt, kad uzvaru :? tas ir normāli? Ā un būtu vēl aizraujošāk, ja kačātos skili pēc uzvarām :).. laikam.
Last edited by premium on 18 Feb 2011, 01:15, edited 1 time in total.

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#23 Post by AnetiX » 18 Feb 2011, 01:15

premimum: var, ja abi reizē ieiet spēlē.
Vēlāk būs lobby un istabas.

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Enģeļi un Dēmoni

#24 Post by albertsmuktupavels » 18 Feb 2011, 21:18

AnetiX wrote:snake5: ok, zb, ej tāpiņ papuksti kaut kur citur, netērē turpmāk manu laiku ar savu debīlo viedokli. Var jau 1x tevi paciest, bet nu tu sāc vienkārši dirsties un man nav ne mazākā interese kaut reizi par taviem tekstiem sasprindzināt kaut 1 smadzeņu šūnu. Atļaušos turpmāk pilnībā ignorēt tavu viedokli un būtu tikai forši, ja tu manas diskusijas ar to nepapildinātu.

coderpp: Tas parādījās pēc profila izdzēšanas, vai ne? Kaut kā šad tad viņš no DB neizdzēš čaru. Ja vēlies, varu manuāli izdzēst.

Arrovs: tikko konstatēju identisku gļuku ar piedzīvojumu progressbāriem.... pierakstīju, paldies. :)
Tā kļūda nebija man, bet vienam draugam. Dzēsts nekas netika, bet sanāca kaut kā tā, ka viņs jau bija izveidojis čaru un kaut kā netīšām bija atgriezies uz čara izveides procesu. Sanāk ka viņs mēģināja izveidot otru čaru. Kaut kā tā.

Viņam īsti nepatika grafiski paša augša, kur redzami visi stati.

Pašam īsti viedokļa nav, nav manā gaumē šāda tipa spēles.

Lai veicas ar projektu.

japets
Posts: 2
Joined: 20 Dec 2010, 11:59

Re: Enģeļi un Dēmoni

#25 Post by japets » 21 Feb 2011, 10:26

Pirmajā lapā jau:

DB error!
Illegal mix of collations (ascii_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '=', Query: SELECT `id` FROM `users` WHERE `name`="Mārrutks"

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#26 Post by AnetiX » 18 Apr 2011, 20:22

Spēle pabeigta un publiskota.

Tiem, kam vēl interesē: http://www.draugiem.lv/eud/

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#27 Post by janiksxxl » 20 Apr 2011, 14:16

Kada iemesla delj jarada PHPSESSID un velkautkadu (MD5 laikam) heshu? Ja godigi tas drusku kaitina :-D
Edit:
par to ka esot ielogojies un sanemot kka linku http://and.3nstudio.com/lv/authorize/delete un nospiezot uz ta (pienemsim tur rakstits "paskat sho bildi") es mistiski palieku bez chara ir interesanti, interesenti driz bus isti precedenti :-D -1 balle no manis
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#28 Post by AnetiX » 20 Apr 2011, 16:30

Kādā sakarā kaitina? Tie uzraksti tāpat gandrīz nemanāmi un nekādā veidā netraucē spēli.
Par to dzēšanu - salabots.

User avatar
janiksxxl
Posts: 34
Joined: 06 Dec 2010, 22:48
Location: Latvia,Rēzekne
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#29 Post by janiksxxl » 20 Apr 2011, 18:23

Nu reizem vinji paradiijas ja ilgak ieladeja nakosho logu. Nu cik tur kaitina, varbut netas vards, vinjus ieraugot drusku tada - "a? kas ar to domats" sajuta bij un nedaudz bojaja kopejo grafisko noformejumu. Ja vinji paradijas tad krita acis. Ja vinji ir svarigi tad var jau vinju tekstu atstat fona krasa, lai redz tikai iekrasojot.
Tad kad sasniegsi +1 limeni ir "izveleties energiju" un teksts +2 brunas, Izveleties aizsardzibu un teksts +2 energija un pieskaita laikam atbilstoshi tekstam.
Edit:
Piedzivojumi pildit. Progressbars paiet bet x/10 nemainas. Tikai parladejot redzams rezultats.
Edit2:
Arena. Pazinojums teksti pieredze nauda viens uz otra. Firefox 4.0
Image
Esmu atgriezies atpakaļ, vēl trakāks kā iepriekš! G.A.K.U.E.N. līdz galam!

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”