Enģeļi un Dēmoni

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
User avatar
serioussam909
Posts: 59
Joined: 06 Dec 2010, 18:54
Location: Ireland
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#11 Post by serioussam909 » 17 Feb 2011, 00:56

Cīņas sistēma sux - tas īsumā būtu viss...

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#12 Post by snake5 » 17 Feb 2011, 07:31

ja spēles mēŗkis ir čara kačāšana nedēļu vai pat mēnešu garumā
Tur nav nekāda sakara - ir spēlei skaidri jāpasaka, ko man darīt - vai kačāt to pašu čaru, vai meklēt kaut kādus brīnumus vai ko. No spēles es šādu informāciju neizvilku.
Progressive JPEG sux, jo nav alpha kanāla.
Neredzēju tur īpašu jēgu alpha kanālam... bet nu ja pieņemam, ka katrs attēls tur varēja kustēties kaut kādā momentā... :D

Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Re: Enģeļi un Dēmoni

#13 Post by Zhlops » 17 Feb 2011, 10:50

AnetiX wrote:Tas ka zaudēji - nu protams, ja ar lvl1 čaru bez normāliem statiem ej cīņa, tad zaude ir tikai normāls iznākums jebkurā spēlē.
WOW'ā, pirmo reizi nomiru ap LVL15. Nevajadzētu tā, ka pretinieki ir sabalansēti? Teiksim ja es esmu low level, tad tāds ir arī pretinieks?

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#14 Post by AnetiX » 17 Feb 2011, 12:29

serioussam909: precizē, kas tieši sux.

snake5: Nu, alpha testus es cerēju, ka veiks cilvēki ar priekšzināšanām par spēlēm, nevis babuīns. :) Tutoriālis vēlāk būs, vienkārši tagad tam neredzu jēgu veltīt tādu laiku + ja interfeiss liksies neērts, mainīsies interfeisa elementi un atkal tutoriālis būtu jāpārtaisa (piem, šobrīd jau skaidrs, ka veikals tiks vēl pārbūvēts pirms launcha). Ja spēlei veltītu kaut 10 minūtes, saprastu, gan kā kačāt čatu, gan kā vispār darboties.
Un kurā vietā tu spēlei neredzi vietu alpha kanālam? Pilnīgi visās sadaļās saturs ir dinamisks un visās ir kustošu elementu.

Zhlops: Šeit nomirstot tu neko nezaudē - samaksā pāris zeltus par dzīvības atjaunošanu vai izlieto health potion un vari spēlēt tālāk (vai papildi kvestus un pie levelup'a dzīvības arī atjaunojas). Attiecīgi, tā nav nomiršana, bet tikai cīņas zaudēšana.
Pretinieks tiek piemeklēts atbilstošs, un ir iespējams arī ar lvl1 čaru uzvarēt cīņās, vien ir jāsaprot, ko spiež. :) Nevaru arī ļaut tagad katram lvl1 čaram ienākt un ownot visus.

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Enģeļi un Dēmoni

#15 Post by Arrovs » 17 Feb 2011, 12:57

No mana skatpunkta tīri skaisti.
Nekā lieka un nav arī tā ka kaut kas trūktu.
Patīk ideja ar oriģinālajiem varoņiem.
Savā ziņā es teiktu, ka šai spēlei ir daudz lielāks potenciāls par iepriekšējiem sociālajiem.
=============
Tur ir dīvainas problēmas ar piedzīvojumiem.
Kad atkārtoti tajos ienāk rāda nepareizus progresus līdz nav izdarīta izpildīšanas darbība, bet ne visiem un ne vienmēr.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#16 Post by snake5 » 17 Feb 2011, 16:35

Nu, alpha testus es cerēju, ka veiks cilvēki ar priekšzināšanām par spēlēm, nevis babuīns.
Lol. Kurš tad tas būtu? :D
Ja spēlei veltītu kaut 10 minūtes
Ja man iedotu miljonu latu, es iedotu pasaulē labāko spēli... c'mon. :D
Es tutoriāļa neesamību nesauktu par "minor gļuku" anyway...
saprastu, gan kā kačāt čatu, gan kā vispār darboties.
Tiku cīņā un kaut kādā momentā vēl tiku pie charactera kačāšanas. Bet neatradu nevienu uzdevumu vai mērķi, kura dēļ man jebkas tāds būtu jādara. Nu ir vēl otra iespēja - pogu spaidīšana un skatīšanās, kā aizpildās kaut kādi rādītāji kādam skaitās "fun"...
Pilnīgi visās sadaļās saturs ir dinamisks un visās ir kustošu elementu.
Un kā ar kustīgajiem taisnstūra formas objektiem? Tiešām baigi vajag to alpha kanālu? Pieņemu, ka browseri varētu būt stulbi un kaut ko visu laiku nepareizi attēlo, bet negribētos gluži ticēt, ka tie netiek galā ar nemainīta izmēra taisnstūrveida attēliem...

AnetiX
Posts: 107
Joined: 07 Dec 2010, 19:00
Location: online
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#17 Post by AnetiX » 17 Feb 2011, 17:23

Ja man iedotu miljonu latu, es iedotu pasaulē labāko spēli... c'mon.
Nesapratu.... kāds sakars?

Tutoriāļa neesamība ir minor gļuks, vari palēkties vai sarauties. Tas neietekmē spēles kopējo funkcionalitāti. :)

Piedzīvojumos spaidīt pogas ir pietiekams piedzīvojums. Jebkurai šāda tipa browsera spēlei ir diezgan identiska darbība jādara - spied "darīt" 10x līdz beidzas enerģija, atkačā enerģiju un sāc no jauna. Tā ir visām Mafia u.t.t. spēlēm.

Vari nosaukt konkrētus taisnstūra elementus spēlē?

User avatar
Arrovs
Posts: 107
Joined: 09 Dec 2010, 18:09
Location: Saldus-Jelgava

Re: Enģeļi un Dēmoni

#18 Post by Arrovs » 17 Feb 2011, 20:31

Būtībā tur ir mērķis, kas aizpilda pedējo cilvēka nepieciešamību piramīdas posmu - pašapliecināšanos.
Jeb kačājamies, lai būtu spēcīgāki par citiem un pēctam veiktu visas sapņu fantāzijas.
==============
Tikai tupenis nevarētu pāris minūtēs piešauties bez pamācības.
Ir daudz sarežģītāki projekti, kuros arī tādu nav, bet cilvēki izkož un spēlē ar lielāko patiku.
Arrovs vēl joprojām dzīvs.

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Enģeļi un Dēmoni

#19 Post by snake5 » 17 Feb 2011, 23:41

Nesapratu.... kāds sakars?
Nevar dabūt visu, ko grib. Tāpat nav labi kaut ko apgalvot bez pierādījumiem. Tā bija analoģija, btw.
Tutoriāļa neesamība ir minor gļuks
[game designer]Aj kā gribas tagad lamāties kā TVNeta komentētājam par šādiem tekstiem.[/game designer] :mrgreen: Bet nu tā ir tava izvēle (šādas lietas uztvert/neuztvert nopietni), ko es tur daudz...
Tā ir visām Mafia u.t.t. spēlēm.
Ko tieši tas maina?
Vari nosaukt konkrētus taisnstūra elementus spēlē?
Logi, fons.
Jeb kačājamies, lai būtu spēcīgāki par citiem un pēctam veiktu visas sapņu fantāzijas.
Citās spēlēs vismaz to skaidri pasaka... :D

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: Enģeļi un Dēmoni

#20 Post by albertsmuktupavels » 17 Feb 2011, 23:59

DB error!
Duplicate entry 'frype-195230' for key 3, Query: INSERT INTO `users` VALUES ("","Kori","justice","0","15","10","40","40","10","10","5","1000","25","95","","1","0","0","0","","","frype","195230","lv","1297979809","1297979809")
Error parādījās izvēloties labās puses spēlētāju - taisnīgums

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”