Plupons [Made in Latvia]

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Post Reply
Message
Author
User avatar
Matuda
Posts: 9
Joined: 28 Dec 2010, 00:04
Location: Riga
Contact:

Plupons [Made in Latvia]

#1 Post by Matuda » 21 May 2013, 19:25

Image

Sveiks!

Vēlējos padalīties ar informāciju, ka Latvijā ir tapusi jauna iOS spēle brīvā laika aizpildīšanai.

Par ko ir šī spēle?
Spēle ir par planētu Plupons un tās iemītniekiem, kurus ir piemeklējusi ķibele.
Ķibele ir no kosmosa lidojošie bloki, kuri ir sakrituši virsū uz planētas un visi tās iemītnieki ir palikuši traki.
Katrs cenšas atbrīvoties no tiem kā māk, bet bez Tavas palīdzības viņiem nekas neizdosies.
Tāpēc ir jādodas palīga un jāatbrīvo planēta no sakritušajiem blokiem.

Kas Jūs sagaida?
- 50 aizraujoši līmeņi, kas sadalīti 3 kartēs
- Dažādu grūtības pakāpju līmeņi ar laika,kustību,vēja un citiem šķēršļiem
- Atmiņas un veiklības trenēšana
- Iespēja pielāgot savu varoni
- Trofeju izcīņa katram līmenim
- Draugu izaicināšana
- GameCenter sasniegumi
- Mākoņu pazudināšana?


Vairāk informācijas:http://www.plupons.com
Image

Spēles video:
http://youtu.be/r2s0ky7O7TQ

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: Plupons [Made in Latvia]

#2 Post by kovacs » 23 May 2013, 11:58

paskatījos aprakstu, sapratu, ka nevar saprast kas/kā, bet tā kā tā ir maksas, tad attiecīgi "next, please!", jo pa $0.99 es varu dabūt 100 un 1 applikāciju par kuru man ir lielāka ticamība, ka man patiks!

ar domu- kamēr nav beigušās pirmās 2 nedēļas būtu labāk taisījis viņu free un salicis in-app-purchases (ja tā vēl nav), banerus, etc., savādāk manuprāt beigsi ar neko.. ok, moš $100, ja paveiksies.

Manuprāt appstorā mūsdienās ir vērts likt spēli kura default nav free tikai tad, ja esi atpazīstams/zināms developeris vai spēle ir izpelnījusies kaut kāda veida redzamību ("new&noteworthy" / "game of the week" vai nu mega labus review lielākajos gaming saitos) vai vienkārši izskatās kaut kas ĻOTI prikolīgs!

Savādāk, ticiet man, jēgas nebūs un būs tikai zemē nomests laiks un materiāls!!! Un jā, ja dodat free, tad domājiet kā monetarizēt arī tos n-tūkstošus bezmaksas lietotāju... obligāti! :)

ps. google banneri no ecpm viedokļa sux, iesaku meklēt alternatīvas + vairāk iziet uz fullscreen banneriem! :)

pps. mobclix ir pilnīgs rip-off, to TIEŠĀM nevajag lietot!!!

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”