iRabbit

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: iRabbit

#11 Post by albertsmuktupavels » 26 Jul 2012, 16:16

Man ir HTC One X. Pēc otrā līmeņa iziešanas, spiežot next, spēle šķiet uzkārās... Balts ekrāns ar uzrakstu 'Loading...'. Un pati spēle, manuprāt, arī diezgan ilgi startējas.

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: iRabbit

#12 Post by D-Art » 26 Jul 2012, 17:08

Tev telefonam ir 4.1 - JellyBean vai 4.0 - Ice Cream Sandwich ?

albertsmuktupavels
Posts: 54
Joined: 07 Dec 2010, 12:45

Re: iRabbit

#13 Post by albertsmuktupavels » 26 Jul 2012, 21:53

ICS

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: iRabbit

#14 Post by D-Art » 16 Aug 2012, 16:27


User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: iRabbit

#15 Post by D-Art » 02 Dec 2012, 13:42

Priecīgu pirmo Adventi!
iRabbit pieejams par velti tikai šodien!
https://itunes.apple.com/us/app/irabbit ... 88986?mt=8
Image

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: iRabbit

#16 Post by elvman » 02 Dec 2012, 20:42

Paldies! Pamēģināju. Noteikti pie pirmās iespējas kādā no nākošajām izstādēm dosim pamēģināt cilvekiem uzspēlēt :)
PS. Man sākumā bija nesaprotama vadība, es sapratu, ka tās bultiņas ir jāvelk uz laukumu. Es ieteiktu nedaudz palielināt to bultu, kura šobrīd ir iezīmēta, lai zinu, ka uzspiežot uz laukuma, parādīsies tieši tā.
Beidz runāt, sāc darīt!

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: iRabbit

#17 Post by D-Art » 03 Dec 2012, 17:01

Tur augšā rādās tikai pieejamās bultiņas (Ja nemaldos iekš Help arī tas bija rakstīts, bet neesmu pārliecināts :D)
Kontroles apmēram ir tādas - uz tā laukumu, uz kura grib uzlikt bultiņu ir vienkārši jāuzspiež, tad parādās bultiņa, spiežot vēlreiz virsū bultiņai viņa apmainās uz nākošo (pulksteņrādītāja virzienā mainās) :)

kovacs
Posts: 81
Joined: 13 Dec 2010, 15:23

Re: iRabbit

#18 Post by kovacs » 06 Dec 2012, 15:21

D-Art wrote:Tur augšā rādās tikai pieejamās bultiņas (Ja nemaldos iekš Help arī tas bija rakstīts, bet neesmu pārliecināts :D)
Kontroles apmēram ir tādas - uz tā laukumu, uz kura grib uzlikt bultiņu ir vienkārši jāuzspiež, tad parādās bultiņa, spiežot vēlreiz virsū bultiņai viņa apmainās uz nākošo (pulksteņrādītāja virzienā mainās) :)
mūsu pieredze- ja iedod cilvēkam, kuram ir bijis smartphone un šī nav 1ā spēle ko viņš ever spēlē uz touchscreen, tad ja viņš 15-20 sec laikā netiek skaidrībā par kontroļiem, tad kontroļi ir jāmaina vai kaut kā savādāk jāprezentē! Nevis jāsaka "man lūk tur ir help, tur viss ir rakstīts!" :D

Tas tā nestrādā! Realitāte vnk būs, ka vismaz 90% vnk tavu spēli nespēlēs un ies downloadod nākamo spēli + ja "paveiksies" iebliezīs sūdīgu review ar vienu zvaigzni ar tekstu "spēle sux!". Tik vienkārši. :)

ps. tas nenozīmē ka help nevajag- vajag, bet tāpat neviens viņu nekad sākumā nelasa! :D

User avatar
D-Art
Posts: 70
Joined: 08 Dec 2010, 18:16

Re: iRabbit

#19 Post by D-Art » 06 Dec 2012, 17:03

Parasti tā notiek tad, ja Help'ā rakstīti gari texti un pašam kkur ir jāspiež, lai parādītos help, bet mums ir bildīte, kurai apakšā ir uzrakstīts viens īss teikums, un kura parādās uzreiz kā atver pirmo reizi pirmo līmeni :D
P.S Mēģinājām dažādas kontroles, taču šīs likās visparocīgākās, jo var gan ātri dabūt vajadzīgo bultiņu, gan ātri to izdzēst. ;)

elvman
Posts: 434
Joined: 06 Dec 2010, 18:43
Location: Rīga
Contact:

Re: iRabbit

#20 Post by elvman » 07 Dec 2012, 01:43

Jā, uz to, ka cilveks lasīs tutorial, paļauties ir bezjēdzīgi. Kontrolēm jābūt intuitīvam, bet man tikai pēc ilgākas spēlēšanas izdevās atklāt, ka uzpiežot uz taila vairākas reizes, tas ciklējas cauri visiem pieejamajiem. Es teiktu, ka ciklēšanos var atstāt (lai gan reti kurš cilvēks to tā pat iedomāsies izmantot), bet uzspiežot augša uz bultiņas tai noteikti ir jāiezīmējas. Jā jau kovacs teica, šeit forumā reti kurš ir bez pieredzes ar touchscreen spēlēm, un šī spēle īsti nestrādā tā, kā manām smadzenēm gribētos, viņas ir pieradušas pie diezgan stingriem touchscreen darbības principiem t.i. ja tu uzspied uz kāda no rīkiem (tools - šajā gadījumā tās ir bultiņas), viņām jāpaliek aktīvam. Ja rīki nepaliek aktīvi, man pirmā doma, kas prātā iešaujas, ir: spēle ir uzkārusies.
Beidz runāt, sāc darīt!

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”