Zole.net

Vieta, kur pastāstīt par savu topošo vai jau gatavo spēli, parādīt tās screenus un ziņot par citiem savu projektu jaunumiem
Message
Author
User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Zole.net

#11 Post by austere » 07 Dec 2011, 08:48

Silverlight kautkā ir maz izplatīts un izskatās, ka MS to nebīdīs. Priekš HTNL5 pagaidām laikam labu dev. rīku nav.

Ja runa ir par crossplatform problēmu, tad mono + SDL .net ir gana labs risinājums, ja nav vajadzīgs web (personīgi man crossplatform jautājums nav aktuāls).

Es neredzu neko sliktu Unity izmantošanā - nav gluži bezmaksas, neatbalsta visas platformas, bet daudz iespēju un ērts pielietošanā.
bubu wrote:Pamēģināju unity versiju. Uzrakstu vārdu, spiežu "pieslēgties" - kādu laiku pastāv uzraksts "mēģinam pieslēgties serverim ..." un tad parādās "Pieslēgums serverim zudis" un nekas tālāk nenotiek. Kāpēc tā?
Tas tapēc, ka "serveris" stāv uz mana datora, kurš ne visu laiku ir ieslēgts un man nav vēlēšanās sponsorēt servera uzturēšanas pakalpojumus (VPS).

enHammer
Posts: 24
Joined: 06 Sep 2011, 22:30

Re: Zole.net

#12 Post by enHammer » 07 Dec 2011, 18:26

ja nemaldos, tad nelieliem projektiem ExitGames piedāvā brīvu hostingu Unity projektiem.. kazi noder.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Zole.net

#13 Post by austere » 07 Dec 2011, 20:17

Būs jāpapēta tas exitgames photon un photon cloud.
Photon cloud ir pagaidām bez maksas un ar ievērojamiem ierobežojumiem.

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Zole.net

#14 Post by bubu » 07 Dec 2011, 22:05

austere wrote:Silverlight kautkā ir maz izplatīts un izskatās, ka MS to nebīdīs.
Tad kāpēc tu domā, ka moonlight tiks bīdīts? Ja MS kancelēs Silverlight, tad Moonlight loģiski, ka nomirs, jo Moonlight'am existēt ir jēga tikai tad, ja eksistē Silverlight's.

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Zole.net

#15 Post by austere » 18 Dec 2011, 12:37

Versija 0.5:
- "serveris" darbosies arī uz linux (ar mono)
- daži labojumi (lai nebūtu biežo disconnect)

(... varbūt kādam noderēs)

Post Reply

Return to “Tavi projekti / Your projects”