Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

Viss par spēļu vizuālā izskata veidošanu no mākslinieciskās puses - 3D, 2D modelēšana, dizainēšana u.tml.
Message
Author
bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#11 Post by bubu » 27 Jun 2011, 09:52

Nezinu, ko tev domāt, bet man domāt, ka tu esi pirmais cilvēks, kurš exe failus analizē ar 7-zip'u.
Un vēl tev acīmredzot jātic open-sourcei :)

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#12 Post by austere » 27 Jun 2011, 10:13

Vai šitais ir kautkas krutāks par DarkTree, MaPZone, Substance designer?

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#13 Post by snake5 » 27 Jun 2011, 10:21

Vai šitais ir kautkas krutāks par DarkTree, MaPZone, Substance designer?
Cenas/ātruma ziņā ir krutāks, par iespējām runājot - nezinu, kā ir konkurentiem, zinu tikai to, ka man ir daži unikāli rīki ielikti, kurus nevar atrast citās programmās.

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#14 Post by bubu » 27 Jun 2011, 10:55

Nu re, šim te piemēram ir līdzība ar Windows GUI:
http://www.darksim.com/html/dt25_screen_shots.html

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#15 Post by bubu » 27 Jun 2011, 13:19

Btw, tev nevajadzēja postēt to skrīnšotu, sneik.
http://www.google.lv/?q=texture designer demo i believe in open source
:)

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#16 Post by snake5 » 27 Jun 2011, 13:50

Tas cracks nestrādā pareizi. Dižais ģēnijs, kurš izdomāja krekot, aizmirsa ar iekļautajiem paraugiem pārbaudīt... :D

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#17 Post by bubu » 27 Jun 2011, 14:28

Ah, es tik pamēģināju lādēt jaunas bildes iekšā.
Pamēģināju - nestrādā tikai PGSandCross.tde. Pārējie gan strādā ka prieks. Gan jau šim maza kļūda tur - kā redzi, iepriekš teicu, ka viss ir izdarāms.

spicausis
Posts: 13
Joined: 14 Jan 2011, 07:57

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#18 Post by spicausis » 28 Jun 2011, 22:14

Netērē laiku lieki ar aizsardzību, liec prastāko un vienkāršāko sērijas numuru or something, ko vari iedomāties, un ietaupīto laiku liec iekšā produkta slīpēšanai un uzlabošanai.

Pirks tev viņu tāpat tikai apzinīgie ļaudis, kas vēlēsies atbalstīt autoru (tevi) — un man bail, ka šai forumā tevi šai jautājumā sagaidīs vien tonnas "lol viņš kaut ko pārdot grib muļķis" ceha kolēģu žults (kuru pirmā doma, kā redzams, ir salauzt, bet salauzto — publicēt), kas izdzīs visu prieku par darbu.

User avatar
douche
Posts: 33
Joined: 03 Jan 2011, 01:30

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#19 Post by douche » 29 Jun 2011, 10:13

Apsveicu!

Nedaudz paspēlējos ar TD, izskatās noderīgs rīks.
Lietotāja saskarne ir pietiekoši intuitīva(pēc bubu komentāriem par alienisko UI es biju gaidījis kaut ko briesmīgāku), te gan ir pāris lietas, ko es pamanīju/kas iztrūka:
  • Iespēja ievadīt skaitļus ar klaviatūru
  • Iespēja nodzēst linkus tos izvēloties(vai izvēloties pinus) un nospiežot DEL
  • Iespēja kastes kopēt ar Ctrl+C / Ctrl+V
  • Iepsēja uzspiežot uz kastēm (manipulātoriem) un nospiežot DEL tās nodzēst
  • Var netīšām uzspiezt "unlink all", kas atrodas blakus "unlink this pin", taču šī darbība nav atceļama AFAIK
Neesmu pētījis līdzīgus rīkus, bet man ir lielas aizdomas, ka pricetags ir krietni, krietni nepiemērots (50 eur?).

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: Texture Designer - jauns attēlu apstrādes rīks

#20 Post by snake5 » 29 Jun 2011, 11:11

spicausis:
Tāpēc sākumā arī nebija vēlēšanās rādīt visu savu darbību plašāk Latvijā. Bet neizskatās, ka ir tik slikti - pagaidām atrasts tikai viens īpaši naidīgs krekotājs. :D

douche:
Paldies. Par skaitļu ievadīšanu ar klaviatūru es domāju, iespējams drīz kaut kas parādīsies šajā sakarā. Iespēju, kurās nepieciešama objektu izvēlēšanās nav tāpēc, ka nav pašas izvēlēšanās, tāpēc (vismaz pagaidām) visas iespējas ir saliktas zem right-click izvēlnes. Kopēšana šādu pašu iemeslu dēļ neeksistē, bet tā vietā ir "Duplicate" iespēja.
Izskatās gan, ka objektu iezīmēšana noteikti netraucētu, tāpēc mēģināšu to ielikt drīz.
Neesmu pētījis līdzīgus rīkus, bet man ir lielas aizdomas, ka pricetags ir krietni, krietni nepiemērots (50 eur?).
Negribēju uzlikt pārāk lēti, jo rīks noteikti augs un rezultātā es atdotu lielu programmu pa mazu naudu. Ja neizdosies nedēļas laikā uzaudzēt izmēru, tad domāšu, ko darīt.

Post Reply

Return to “Dizains, modelēšana un vizuālā māksla / Design, modelling and visual art”