Testing Network games on one machine with virtual appliance

Vieta, kur parunāt par to, kas nav atsevišķi izdalīts augstāk
Post Reply
Message
Author
Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Testing Network games on one machine with virtual appliance

#1 Post by Zhlops » 02 Mar 2011, 20:28

Nezināju īsti kurā sadaļā likt.
Jautājums ļoti vienkārš. Pašlaik ņemos ar XNA un taisu nelielu treniņa spēlīti ar networka supportu (2 player mode). Lieta tādā, cik esmu palasījies, lai varētu notestēt, spēle ir jālaizh uz divām mašīnām. Jautajums - vai es to varu darīt uz vienas mašīnas lietojot virtual appliance (VirtualBox, VMware Player etc.). Cik zinu tad VirtualBox dizgan labi stradā ar grafiku un Joutūbē esmu redzējis arī video kā puikas laizh uz Linuxa caur VirtualBox Crysis. Bet lieta tāda, vai es varu palaizhot divas virtuālās mašīnas tās sakonektēt tīklā kopā?

Laikam atradu jau kaut ko noderīgu - http://forums.virtualbox.org/viewtopic.php?f=7&t=24298
Īstenībā nav slikta doma, laist tikai vienu virtuālo mašīnu un spēlēt tīklā starp hostu un guestu

DeRatizator

Re: Testing Network games on one machine with virtual applia

#2 Post by DeRatizator » 02 Mar 2011, 22:08

Es iesaku lietot divas fiziskas mašīnas.
Esmu pietiekoši daudz reizes ieberzies mēģinot laist uz kaut kādiem VM vai kaut ko hakot ar kādiem "simulētiem net lagiem" uz tās pašas mašinas.

Nezinot XNA tīkla iespējas grūti kaut ko ieteikt.

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: Testing Network games on one machine with virtual applia

#3 Post by bubu » 02 Mar 2011, 23:54

Var palaist visu tīklā diezgan vienkārši. VirtualBoxī uzliec, ka tīkla adapters ir Bridged, un guest OS uzrādīsies kā atsevišķs dators tavā lokālajā tīklā ar savu īstu IP adresi. Nekas vairāk īpaši tur nav jādara.
Bet nu 2D/3D intensīvām spēlēm tas prātīgi nebūs dēļ tā, ka videokarte ta datorā viena, un aplikācijas savā starpā kausies par tās resursiem.

Zhlops
Posts: 62
Joined: 08 Dec 2010, 19:10

Re: Testing Network games on one machine with virtual applia

#4 Post by Zhlops » 03 Mar 2011, 10:38

OK. Paldies par atbildēm. Man taij spēlītei baigā jauda nav vajadzīga, parasts 2D Space Invaders, tik gribu iemēģināt 2player mode.

Post Reply

Return to “Programmēšana / Programming”