C++ debugging problēma

Vieta, kur parunāt par to, kas nav atsevišķi izdalīts augstāk
Post Reply
Message
Author
User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

C++ debugging problēma

#1 Post by kristapuciitis » 21 Apr 2012, 15:07

Sveiki!
Man ir problēma ar debugošanu- pirmajā screenshotā redzams, ka tiek parādīti x un y, bet otrajā screenshotā tie netiek parādīti ne x, ne arī y, i un j, kaut arī tiem vajadzētu būt rādītiem. Kur ir problēma?
Attachments
bad.png
bad.png (237.38 KiB) Viewed 11358 times
good.png
good.png (239.26 KiB) Viewed 11358 times
Gooby pls

spicausis
Posts: 13
Joined: 14 Jan 2011, 07:57

Re: C++ debugging problēma

#2 Post by spicausis » 21 Apr 2012, 16:12

Minēšu, ka fails tiek kompilēts ar ieslēgtām kompilatora optimizācijām, kuru rezultātā tas vienā no gadījumiem k-kādus mainīgos ir aizvācis, novienkāršojis, utt.

Paskaties, vai tu veido debug vai release versiju, atslēdz kompilatora optimizācijas (es nezinu, ka tieši to izdarīt Visual Studijā), un mēgini breikpointot vēlreiz.

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: C++ debugging problēma

#3 Post by kristapuciitis » 21 Apr 2012, 21:01

Pievienoju visus project un source failus :twisted:
Attachments
ConnectAllLines.rar
(1023.39 KiB) Downloaded 507 times
Gooby pls

bubu
Guru
Guru
Posts: 398
Joined: 07 Dec 2010, 11:54

Re: C++ debugging problēma

#4 Post by bubu » 21 Apr 2012, 22:56

Optimizācijas ir korekti atslēgtas Debug konfigurācijai.

Tipiski, ko vajag pamēģināt šādā situācijā, vajag uztaisīt pilnu rebuild, tb. - izdarīt pilnu Rebuild (Build -> Rebuild Solution). Ir gadīties, ka kautkāda debug informācija ir sabojāusies un tāpēc nerādās korektas vērtības.
Vairumā situāciju Rebuild visu atrisina.

Ko vēl var darīt šādos gadījumos:
1) Atslēgt Incremental linking - Project -> Properties -> C/C++ -> Code Generation -> Enable Minimal Rebuild = NO, un Project -> Properties -> Linker -> General -> Enable Incremental Linking = NO.
Man ir bijusi sikta pieredze ar incremental linking - pēc pāris reizēm viss sācis nepareizi inkrementāli linkoties, ieskaitot debug infrmāciju.
2) Atslēgt Edit & Continue debug informāciju - Project -> Properties -> C/C++ -> General -> Debug Information Format = Program Database.

Post Reply

Return to “Programmēšana / Programming”