gamedev.lt

Gribi par to parunāt? Vienīgā vieta, kur drīkst runāt ne tikai par spēlēm
Post Reply
Message
Author
User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

gamedev.lt

#1 Post by kristapuciitis » 17 Nov 2011, 15:21

http://www.gamedev.lt/portal.php
Skatos, ka viņu game dev community ir daudz attīstītāks nekā mūsējais. Pirmais, kas iekrita acīs, bet nav nemaz būtisks, ir tas, ka visa lapa ir iztulkota lietuviešu valodā (Login, Logout, Register). Uzspiedu uz "Diskusijos", tad pārsteidza lielais postu daudzums- Programavimas (programmēšana) sadaļā ir 10 956 posti! Kopā forumā ir 28 570 posti, 2888 tēmas. Kādēļ mums nav tik daudz?
Gooby pls

User avatar
vecais_dumais_laacis
Guru
Guru
Posts: 109
Joined: 06 Dec 2010, 18:48
Contact:

Re: gamedev.lt

#2 Post by vecais_dumais_laacis » 18 Nov 2011, 08:31

jaa - reaali lv gamedevu bremzee neiztulkotas pogas - es domaaju to vajadzeetu pacelt valstiskaa liimenii un piesaistiit eiropas fondus
...un ja bites buutu laachi...

snake5
Posts: 361
Joined: 07 Dec 2010, 03:54
Contact:

Re: gamedev.lt

#3 Post by snake5 » 18 Nov 2011, 12:07

Kādēļ mums nav tik daudz?
Bet vai mums vajag? 1) Lieka mērīšanās ar krāniem. 2) Acīmredzami šeit par gamedevu interesējas mazāk nekā par numeroloģiju. 3) Ja esi bijis Lietuvā, gan jau redzēsi, ka viņiem dzīves līmenis atļauj pavadīt brīvo laiku diezgan ...brīvi (strādājot pie jebkā, kas interesē). Tā kā it īpaši šajā "brīvā laika entuziastu" sfērā valsts ir iegriezusi pamatīgu robu, nav ne Indago, ne BRSD, ne aktivitātes forumā. Tikai sociālās spēles un "pirmie soļi" (t.i. primitīvi eksperimenti).

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: gamedev.lt

#4 Post by kristapuciitis » 18 Nov 2011, 14:23

vecais_dumais_laacis wrote:jaa - reaali lv gamedevu bremzee neiztulkotas pogas - es domaaju to vajadzeetu pacelt valstiskaa liimenii un piesaistiit eiropas fondus
nē, to nevajadzētu pacelt valstiskā līmenī un piesaistīt Eiropas fondus. Vai tad nevar iztulkot lapu bez šī visa?
Gooby pls

User avatar
vecais_dumais_laacis
Guru
Guru
Posts: 109
Joined: 06 Dec 2010, 18:48
Contact:

Re: gamedev.lt

#5 Post by vecais_dumais_laacis » 18 Nov 2011, 15:08

bez anglju valodas nav ko liist ne gamedev ne vienkaarshi dev laucinjaa. so neiztulkotas pogas neko neaizkavee
...un ja bites buutu laachi...

User avatar
kristapuciitis
Posts: 163
Joined: 03 Jun 2011, 14:22

Re: gamedev.lt

#6 Post by kristapuciitis » 18 Nov 2011, 21:24

vecais_dumais_laacis wrote:bez anglju valodas nav ko liist ne gamedev ne vienkaarshi dev laucinjaa. so neiztulkotas pogas neko neaizkavee
Es zinu to, ka bez angļu valodas gamedev nav iespējams. Es saku par pašu gamedev.lv forumu- tagad tas atbiedē, jo izskatās tāds pa 3min uzinstalēts un atstāts.
Gooby pls

CodeWolf
Posts: 119
Joined: 10 Dec 2010, 19:10
Location: LV-Riga-Marupe

Re: gamedev.lt

#7 Post by CodeWolf » 19 Nov 2011, 02:42

Galvenais lapa ir informācija ,vai tās izskats? es domaju ka informācija...
ok.. iespejams ,ka varbut varetu nedaudz kko piepušķot ,bet isti nezinu vai tas ir tas noteicošais (-tautas piesaistītājs)
//OpenGL

User avatar
austere
Posts: 58
Joined: 12 Jun 2011, 21:45

Re: gamedev.lt

#8 Post by austere » 19 Nov 2011, 09:52

@kristapuciitis
un kur tad ir tavi projekti, vismaz paštaisītu tetri jau varēji prezentēt.
Nav jau uzreiz jātaisa AAA spēles, var sākt ar kautko pavisam vienkāršu, kas neprasa daudz laika.
Piemēram, zolītes programmu, ko es pirms vairākiem gadiem uz delphi rakstiju, katru mēnesi no šejienes http://www.kastanis.biz/zole.html lejuplādē ap 200 reizes (dambreti divreiz mazāk).

Post Reply

Return to “Pļāpātuve / Offtopic”